Foto Knygos

Fotoknygos ant lapų
Fotoknygos
Fotoknygos ant lapų
Fotoknygos

Pristatome 4 skirtingų dizainų fotoknygas. Knygos itin aukštos kokybės, naudojamas profesionalus foto popierius, kuris suteikia solidžią išvaizdą ir ilgaamžiškumą. Fotoknygos gamyba užtrunka apie 2 savaites. Kad Jūsų nuotraukos knygose atrodytų kuo įspūdingiau, rekomenduojame viename puslapyje talpinti ne daugiau kaip 2 nuotraukas. O nuotrauka patalpinta per abu puslapius suteiks išskirtinį efektą.
Knyga 1 Tai prabangi fotoknyga, kurios viršelis dengtas plexiglass (organiniu stiklu). Knyga patalpinta į nuostabią medinę dėžutę. Viršelis: Prabangus Plexi glass (organinis stiklas) Knygos matmenys: 30x30cm Popierius: Nuotraukos paklijuotos ant kartono. Naudojamas Silk (matinis), Pearl (blizgus) profesionalus foto popierius. Taip pat galite maišyti Silk ir Pearl popierių. Knygoje naudojama Layflat technika. Tai galimybė nuotrauką spausdinti per abu lapus.

Knyga 2 Viršelis: Foto viršelis. Tai Jūsų nuotrauka atspausta ant specialaus popieriaus. Nugarėlė – odos imitacija. Knygos matmenys: 29x29cm Popierius: Nuotraukos paklijuotos ant kartono. Naudojamas Silk (matinis), Pearl (blizgus) profesionalus foto popierius. Taip pat galite maišyti Silk ir Pearl popierių. Knygoje naudojama Layflat technika. Tai galimybė nuotrauką spausdinti per abu lapus.

Knyga 3 Nuostabi foto knyga tėveliams arba svečiams, draugams. Viršelis: Dirbtinė oda (įvairių spalvų) Knygos matmenys: 20x20cm Popierius: Nuotraukos paklijuotos ant kartono. Naudojamas Silk (matinis), Pearl (blizgus) profesionalus foto popierius. Taip pat galite maišyti Silk ir Pearl popierių. Knygoje naudojama Layflat technika. Tai galimybė nuotrauką spausdinti per abu lapus.

Knyga 4 Viršelis: Foto viršelis. Tai Jūsų nuotrauka atspausta ant specialaus popieriaus Knygos matmenys: 30x21cm Popierius: Foto popierius, Panoraminis Silk (matinis). Panoraminis įrišimas, leidžia spausdinti nuotrauką per du puslapius.